РК «Поділля» прийматиме чемпіона

20 жовтня хмельницький стадіон «Ракетник» прийматиме гру 10-го туру чемпіонату України з регбі-15. Матч нічого не вирішує, оскільки в ньому зустрінуться РК «Олімп», що вже забезпечив собі чемпіонство, і РК «Поділля» – срібний призер турніру.
 
Особливість цьогорічного чемпіонату полягає у тому, що переможці відомі вже за три тури до його закінчення. Новий старий чемпіон з Харкова їде екзаменувати хмельницьку команду, яка вже другий рік поспіль підтверджує статус другої команди країни.

Попри те, що матч нічого не вирішує, гра обіцяє бути цікавою. По-перше, гратимуть дві кращі команди національного чемпіонату. По-друге,
регбі – це гра, у якій не буває прохідних матчів. Тут неможливо просто відбути, відстояти у захисті. Якщо вже виходиш на поле, треба доводити, що вартий цієї гри.
 
 
Коментар

Голова обласної Федерації регбі Олег Плахотнюк

 
Як проходить підготовка до гри з незмінним чемпіоном? Які завдання ставите перед командою на цю гру?

Цей матч нічого не вирішує для нас, а у «Поділля» попереду ще дві принципових гри проти львівського
«Сокола» та київського «Антареса». У цих матчах буде вирішуватися доля бронзових медалей. Тож у грі з «Олімпом» ми заграємо наш найближчий резерв, дамо проявити себе молодим гравцям, які у попередніх іграх виходили тільки на заміну і майже не грали у поточному чемпіонаті. Наших лідерів та хлопців з мікротравмами доведеться поберегти.
 

Запрошуємо всіх вболівальників прийти та підтримати свою команду — цієї суботи, 20-го жовтня на стадіоні «Ракетник» (м-н Ракове). 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *