Проведено Президію Федерації регбі України

16 грудня у Києві в приміщенні Міністерства молоді та спорту відбулося засідання Президії Федерації регбі України, на якій були присутні усі представники або голови регіональних федерацій, а також члени робочих груп та комітетів федерацій.

Президент Федерації регбі України Євген Боженков доповів про стан справ у регбі. Він зазначив, що у наступному 2018 р. Федерація регбі України буде мати певну свободу дій.

Головною новиною стала участь Федерації у спеціальній програмі від Міністерства, на яку будуть виділені додаткові кошти. Отже, фінансування наступного року буде збільшено, а це позитивно вплине на стан справ в українському регбі.

Учасники заслухали виконавчого директора Олександра Власюка з фінансовим звітом. Обговоривши його, учасники намітили деякі статті витрат, які необхідно скоротити або збільшити наступного року.

Олег Плахотнюк і Президент Федерації регбі України Євген Боженков

Оновлено тренерський склад

Важливим моментом стало обрання тренерів. Так, тренером чоловічої збірної U18 обрано Андрія Коваленка, а тренерами юнацької жіночої збірної U18 та національної збірної стали В’ячеслав Кузьменко та, що особливо приємно, хмельничанин Олександр Мігунов.

Затверджено календар

На зібранні також було затверджено календар чемпіонату України з регбі-15 серед команд Суперліги та Вищої ліги. Були остаточно узгоджені всі моменти проведення чемпіонату з регбі-7, який буде проходити за новою формулою. У 2018 році чемпіонат у “сімці” буде складатися з 6 турів. До речі, пріорітет закріпили саме за регбі-7, адже це олімпійська дисципліна.

На президії також було представлено торгову марку Gоnga (виробництво Польщі). Дистриб’ютор цієї фірми Василь Лазаренко провів презентацію нової форми, представив м’ячі, спортивні костюми та інше спорядження. Деякі клуби виявили зацікавленість та будуть співпрацювати із польським виробником.

Регбійний сезон в Україні почнеться вже 31 березня. Нагадаємо, що свій перший матч українська збірна проведе 28 квітня у Львові. Суперником українців стане збірна Угорщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *